Back to Top
смт. Дубове, вул. Гагаріна 43, Тячівський р-н, Закарпатська обл.
Увійти

Вхід в особистий кабінет

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Екскурсійні поїздки в гори на джипах та мотоциклах

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Запрошуємо Вас побувати в захоплюючій подорожі «Джиппінг по Карпатських горах».
Джипінг в горахНа потужних і комфортабельних джипах Ви можете відвідати неймовірні куточки Карпатських гір. Ви прокотитеся на джипах по мальовничих місцях, зупинитеся на вершинах гір звідки з висоти пташиного польоту відкривається незабутня панорама.

Джипінг в горах
Відвідаєте незаймані цивілізацією місця, недоступні для більшості туристів, проведете наодинці з природою від 5-ти до 12-ти годин. А особливо екстремальні туристи можуть обрати маршрути, що змусять їх затримувати подих під час захоплюючої пригоди, яка запам’ятається на все життя.

Джипінг в горах

МАРШРУТИ: - 
- смт. Дубове – Драгобрат, орієнтовна тривалість маршруту: 12 год., ціна перевезення 3х-4-х осіб одним джипом  - 2000 грн.

- смт. Дубове – Колочава, орієнтовна тривалість маршруту: 12 год., ціна перевезення 3х-4-х осіб одним джипом -  2000 грн.

- смт. Дубове – гора Апецька, орієнтовна тривалість маршруту: 5 год., ціна перевезення одним джипом 3х-4-х осіб -  800 грн.

ВАРТІСТЬ ТУРУ ДЛЯ ОРГАНІЗОВАНИХ ГРУП: договірна, в залежності від дальності та складності маршруту.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд джипом за домовленим маршрутом та екскурсійне обслуговування.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ і додатково оплачується: харчування.

Контактна особа: Тетяна (тел. 0970453344)

МОЖЛИВЕ ЗАМОВЛЕННЯ ГІДА НА ОСОБИСТОМУ МОТОЦИКЛІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСКУРСІЇ ПО ГІРСЬКИХ СХИЛАХ ЗА ДОМОВЛЕНИМ МАРШРУТОМ. ЦІНА ЕКСКУРСІЇ ДОГОВІРНА ТА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ДАЬНОСТІ ТА СКЛАДНОСТІ МАРШРУТУ.

Зверніть увагу!
Поїздки можуть відбуватися тільки за сприятливих погодніх умов та за попередньою домовленістю. При високій складності маршруту діє обмеження кількості пасажирів в одному джипі - не більше трьох осіб.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.