Back to Top
смт. Дубове, вул. Гагаріна 43, Тячівський р-н, Закарпатська обл.
Увійти

Вхід в особистий кабінет

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Відпочинок у "Валило"

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Валило, Новоселиця

Валило – це місце,на околиці с.Новоселиця,про яке знають всі. Воно має давню історію,бо колись в 50-ті роки ХХ століття тут прали вовняні ліжники. За день крутежу у звичайній гірській воді вони ставали неначе нові,причому без прального порошку.
Сучасне валило стоїть на рові, прокопаному від річки Лужанки. Це дві великі дерев’яні діжки, до яких під нахилом потрапляє чиста річкова вода. Вода б’ється об стінки діжки і бурлить. Ефект вражаючий: гідромасаж чудодійної сили. Тут можна «підремонтувати» все: хворі ноги, спину, а також підсилити м’язи животу. Такі гідромасажі роздрібнюють відклади солей. Щоб отримати хороший результат потрібно лікуватись комплексно. Насамперед сходити в чани, де можна попаритися в гарячій лікувальній воді, а потім відчути ефект холодної річкової води валила.

Валило, чани

Чан – це чугунний казан, який наповнюють водою із мінерального та соляного джерела. Воду для цих джерел беруть з урочища Камінці, де поклади цієї чудодійної води б’ють з-під землі, як гейзери в Криму. За допомогою труб її проведено до бази відпочинку «Валило». Чан наповнюють лікувальною водою (мінеральною чи ропою), знизу чани підігрівають дровами. Але сам чан не нагрівається, тому, що зроблений з своєрідного сплаву. За допомогою таких ванн можна залікувати будь-які рани, повернути собі рух, зняти біль у суглобах. Відчуття від відпочинку у чані не передати словами. Організм, як у тій казці, повністю омолоджується, відчувається прилив сил, а енергією запасаєшся на декілька місяців. 

 

Контактна особа: Тетяна (тел. 0970453344)

Вартість туру для організованих груп:

К-сть осіб в групі:      5  /  7  /  10  /  15  /

Ціна з особи (грн.):  80 / 60 / 40 /  30 /

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом.

У вартість не входить і додатково оплачується: вхідні квитки на туристичні об'єкти, харчування, дегустації.

 

Зверніть увагу!
Походи та екскурсії можуть відбуватися тільки на попереднє замовлення, за сприятливих погодніх умов, при наявності групи від 5 до 30 осіб. При цьому треба прийняти до уваги, що вартість на одну особу буде змінюватися в залежності від кількості учасників.

УСІ ПОХОДИ ТА ЕКСКУРСІЇ МОЖУТЬ ПРОВОДИТИСЯ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА БУДЬ ЯКУ ДАТУ, НА БУДЬ ЯКУ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ( ПОЧИНАЮЧИ ВІД ОДНІЄЇ ОСОБИ ). ПРИ ЦЬОМУ ВАРТІСТЬ ПОХОДУ ( ЕКСКУРСІЇ) З РОЗРАХУНКУ НА ОДНУ ОСОБУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОКРЕМО.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.