Back to Top
смт. Дубове, вул. Гагаріна 43, Тячівський р-н, Закарпатська обл.
Увійти

Вхід в особистий кабінет

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Екскурсія "Краса Карпатських гір та магія Синевиру"

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Надзвичайно цікава та насичена екскурсія: водоспад Шипіт,  канатка на гору Гемба та чайовня «Сурія», озеро Синевір та «Реабілітаційний центр бурого ведмедя»

Водоспад Шипіт

Шипот водопад
Водопад Шипіт є триступінчатим каскадом заввишки 12м, що спадає у вузькій обривистій ущелині і з обох боків затиснутий крутими виступами скель. По дорозі до водоспаду, організовано ряд каскадів.
Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України - найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба. Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.


Підйом на гору Гемба
Гемба, підйомник

Гора Гемба розташована на кордоні Міжгірського, Свалявського та Воловецького районів Закарпаття. Голова йде обертом від неймовірної висоти цієї гори. Її висота становить приблизно 1,5 кілометра. Гемба має вигнуту форму купола. Підніжжя гори нагадує казковий ліс, покритий високими деревами. Гуляючи тут, очікуєш якогось дива. Особливо гарно взимку, коли дерева усипані іскристими кристалами снігу. А ось на вершині розташувалися просторі луки. Піднявшись сюди, відчуваєш себе на вершині світу. Перед вами відкриється неймовірний краєвид Карпат,  а повітря там неймовірно чисте.

«ЧАЙОВНЯ СУРІЯ»

 Пилипець Сурія

Поруч із підйомником на горі Гемба вросла в землю своєрідна дерев’яна хата. Це знаменита «Чайовня Сурія». Її власники проявили оригінальність уже тим, що не відкрили банальну колибу. Меню дуже цікаве: замість традиційних баношу й чанахів — лише тістечка та гарячі напої. І то які! Збитень, масала, імбирний чай. Але головний скарб кафе — краєвиди за вікном.


Синевірське озеро
Озеро Синевир
Національний парк "Синевір" відноситься до найбільших і найпривабливіших природно-заповідних територій Закарпаття. Щоб побачити це диво природи, потрібно піднятися в гори, адже блакитне прозоре озеро сховалося серед гір.
Синевір - найбільше та одне з найкрасивіших гірських озер Карпат. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера - 10-12 метрів, максимальна - 24 метри.Його ще називають "Морським Оком", "Перлиною Карпат". І дійсно, якщо дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина - яскраво синя водна гладь у зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками. Стволи товщиною в кілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. Повітря тут, як ніде, свіже і легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Під час екскурсії ви дізнаєтеся про всі нюанси романтичної драми, яка стала легендою утворення Синевирського озера.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР БУРОГО ВЕДМЕДЯ

Реабілітаційний центр бурого ведмедя

Вольєр реабілітаційного центру бурих ведмедів розташовано на ділянці лісу 12 га. У верхній його частині було споруджено 6 кліток та 2 секції для утримання груп та одиночних тварин різного віку, стану здоров’я,в яких знаходяться басейни і барлоги. Всю територію огороджено електромережею.
Для клишоногих працівниками національного парку споруджено різноманітні «ігрові конструкції», які повинні сприяти адаптації тварин до умов їх утримання. Також ведмедям обладнали басейни для купання, штучні барлоги. Тут також наявні природні плантації чорниці, малини і ожини.
На кінець 2014 року реабілітаційний центр налічує 13 ведмедів, яких спіткала важка доля. Вони були вилучені у їх власників з різних регіонів України. Серед них: Іра, Дюрій, Бубочка, Роза, Потап, Беня, Віні, Малиш, Стелл, Міша, Мишко та ін.

МАРШРУТ:
Виїзд з готелю «GOLDEN PALACE» смт. Дубове (07:00) – с. Пилипець, водоспад Шипіт (огляд природної зони водоспаду Шипіт, підйом на гору Гемба, чайовня «Сурія») – Синевир (огляд Національного парку «Синевир» та обід у колибі) - повернення у смт. Дубове готель «GOLDEN PALACE».

Контактна особа: Тетяна (тел. 0970453344)

Вартість туру для організованих груп:

К-сть осіб в групі:      5  /  7  /  10  /   15  /

Ціна з особи (грн.): 420 / 300 / 210 / 140 /

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійне обслуговування на туристичних об'єктах.

У вартість не входить і додатково оплачується: вхідні квитки на туристичні об'єкти, харчування, дегустації.

 

 

Зверніть увагу!
Походи та екскурсії можуть відбуватися тільки на попереднє замовлення, за сприятливих погодніх умов, при наявності групи від 5 до 30 осіб. При цьому треба прийняти до уваги, що вартість на одну особу буде змінюватися в залежності від кількості учасників.

УСІ ПОХОДИ ТА ЕКСКУРСІЇ МОЖУТЬ ПРОВОДИТИСЯ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА БУДЬ ЯКУ ДАТУ, НА БУДЬ ЯКУ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ( ПОЧИНАЮЧИ ВІД ОДНІЄЇ ОСОБИ ). ПРИ ЦЬОМУ ВАРТІСТЬ ПОХОДУ ( ЕКСКУРСІЇ) З РОЗРАХУНКУ НА ОДНУ ОСОБУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОКРЕМО.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.