Back to Top
смт. Дубове, вул. Гагаріна 43, Тячівський р-н, Закарпатська обл.
Увійти

Вхід в особистий кабінет

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Екскурсія "Визначні місця Хуста"

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Надзвичайно насичена екскурсія з відвідуванням приватної сироварні де виготовляють сир за швейцарською технологією в селі Н.Селище, відвідуванням оленячої і страусиної ферм, та центру лозоплетіння в селі Іза.


Приватна сироварня в селі Нижнє Селище
СироварняХуст
Це перша приватна сироварня, яка є соціальним проектом Закарпатської асоціації місцевого розвитку і Європейского кооперативу "Лонго Май". Селиська сироварня за допомогою сучасного обладнання за швейцарською технологією виготовляє три сорти сиру: "Селиський", "Хуст", "Нарцис Карпат". Для виготовлення сиру береться екологічно-чисте молоко, яке поставляється приватними господарствами місцевих селян. На сироварні під час дегустації ви скуштуєте усі сортт сиру, що виготовляються на сироварні та почуєте цікаву розповідь про секрети приготування неймовірно смачних сирів.

Хустський замок
Хустський замок
Замок у Хусті створювався в основному в 11-12 століттях. Кажуть від татарської навали він був взагалі неприступним. Після навали його вдало відродили і замок прослужив на благо народу цілих 400 років поки в нього не влучила блискавка і не трапилась перша пожежа. Але на жаль перша не була остання. У середині 18 сторіччя знову в нього влучила блискавка і на цей раз замок постраждав дуже сильно. З тих пір він помирає. Потихеньку але помітно. Стін стає менше. Але навіть дивлячись на них, усвідомлюєш всю міць цієї твердині, що стоїть на вершині високої гори над старовинним містом Хуст. З майданчика, розташованого біля стін замку, відкривається чудова панорама на місто та його околиці.

Центр лозоплетіння, село Іза
Центр лозоплетіння, Іза
Популярний серед туристів сувенірний ринок, де торгують переважно виробами з лози. Село Іза прославилося як центр лозоплетіння ще в XIX ст. Одним з його родоначальників був ремісник І. Кашко. Він навчив цьому ремеслу двох синів, а потім воно поступово стало основним заняттям мешканців села. Свої вироби вони продавали на базарі в Хусті і в інших місцях. Зараз під відкритим небом вздовж центральної вулиці торгують протягом року. На містках біля хат можна побачити викладені на продаж кошики, крісла, стільці, столики, етажерки, шафи, будиночки для кошенят, ящики, абажури, блюда, тарілки, вази, шкатулки.


Оленяча ферма

Оленяча ферма, Хуст

Єдина , не тільки на Закарпатті а й в Україні, оленяча ферма, розташована недалеко від районного центру ( м.Хуст,) а саме між селами Іза та Липча. Датою створення оленячої ферми є 1987р, саме тоді після ліквідації колгоспу завезли перших “плямистих оленів” з Росії.  Влітку у них яскраво-оранжеве забарвлення з білими плямами. Взимку окрас тьмяніє і стає не таким красивим. Розводять оленів з метою отримання (пантів) рогів з оленів, які використовубться в медицині.
Територія господарства складає близько 60 гектарів і  зараз на території налічується близько 150 оленів.

Страусина ферма

Страусина ферма, Хуст

Страусина ферма, що знаходиться при виїзді з міста Хуст - відкрита ферма, місцевим підприємцем, в 2002 році.
Перших декілька страусів господар завіз із сусідньої країни - Словаччини, і не пожалкував, клімат, для проживання страусів, виявився придатним, та й годувати їх не так уже й складно - страус всеядна тварина. Справи, у підприємця йдуть досить успішно, на 2013 рік поголів'я складало близько 50 птахів і це не враховуючи молодняк. Під час екскурсії, ви почуєте багато цікавого про страусів та зможете сфотографуіатися з ними. Місцеві страуси, як бачать гостей, самі підходять до огорожі, бо знають, що їм перепаде щось смачненького, вони охоче беруть гостинці з рук людини.

МАРШРУТ:
Виїзд з готелю «GOLDEN PALACE» смт. Дубове (08:00) – Нижнє Селище (екскурсія та дегустація в Приватній сироварні) – Хуст (огляд природної зони хустського замку) – Іза (прогулянка по центру лозоплетіння ) - Хуст (екскурсія по оленячій фермі) – біля Хуста (екскурсія по страусиній фермі) - повернення у смт. Дубове, готель «GOLDEN PALACE».

Контактна особа: Тетяна (тел. 0970453344)

 

Вартість туру для організованих груп:

К-сть осіб в групі:       5  /   7  /   10  / 15 /

Ціна з особи (грн.): 300 / 220 / 150 / 100/

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійне обслуговування на туристичних об'єктах.

У вартість не входить і додатково оплачується: вхідні квитки на туристичні об'єкти, харчування, дегустації.

Зверніть увагу!
Походи та екскурсії можуть відбуватися тільки на попереднє замовлення, за сприятливих погодніх умов, при наявності групи від 5 до 30 осіб. При цьому треба прийняти до уваги, що вартість на одну особу буде змінюватися в залежності від кількості учасників.

УСІ ПОХОДИ ТА ЕКСКУРСІЇ МОЖУТЬ ПРОВОДИТИСЯ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА БУДЬ ЯКУ ДАТУ, НА БУДЬ ЯКУ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ( ПОЧИНАЮЧИ ВІД ОДНІЄЇ ОСОБИ ). ПРИ ЦЬОМУ ВАРТІСТЬ ПОХОДУ ( ЕКСКУРСІЇ) З РОЗРАХУНКУ НА ОДНУ ОСОБУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОКРЕМО.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.