Back to Top
смт. Дубове, вул. Гагаріна 43, Тячівський р-н, Закарпатська обл.
Увійти

Вхід в особистий кабінет

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Екскурсія "Неймовірна краса Ужгорода"

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Ужгородський замок

Ужгородський замок

Найціннішим експонатом Закарпатського краєзнавчого музею безсумнівно є Ужгородський замок ХV-XVІІІ ст.ст., який є найдревнішою і найціннішою історико-архітектурною будовою міста Ужгорода. У кінці ХІІІ – початку ХІV століття Ужгородський замок значно укріплюється, розпочинається будівництво кам’яної фортеці. Можливо, саме тоді на подвір´ї Ужгородського замку збудовано церкву, фундамент якої можна побачити і зараз. Принаймні, від 1284 року зберігся документ, що згадує священика цього храму Штефана. Згодом, у 1646 році у цій церкві було прийнято Ужгородську унію, а у 1996 році у замку відбулися великі урочистості з нагоди ювілею унії. У палаці нараховується понад 40 приміщень. Найбільший зал замку, так званий рицарський, що міститься на другому поверсі, було перетворено на внутрішню каплицю. У 1857 році її розписав Фердинанд Видра. Приблизно тоді ж сусідні зали оздоблено ліпкою, розписом, сусальним золотом. Зараз цей декор вже частково відновлено.

Музей "Старе село"
Музей Старе село
На південному схилі Замкової гори, під стінами величного Ужгородського замку на площі 5,5 га розташований один з перших в Україні Закарпатський музей народної архітектури та побуту, побудований в 1970 р. в місці, яке називали “Відьмина яма” і де раніше спалювали тих, кого звинувачували у чаклунстві.
Жителі міста називають музей просто “село”.
Експозиція ужгородського скансену налічує 12 хат, гражду, корчму, водяний млин, ступу-сукновальню, кузню, церкву, дзвіницю, каплицю, школу,а загалом – понад 14 тисяч експонатів.
Відвідувачі можуть ознайомитися зі зразками житла і садиб закарпатців низовинних районів – долинян, а на пагорбі – горян (лемків, бойків та гуцулів), а також типовою угорською та румунською архітектурою.

Ужгородський ботанічний сад
Ужгородський ботанічний сад
Ботанічний сад, який знаходиться в Ужгороді, був створений завдяки зусиллям місцевого Національного Університету в 1946 році. Його територія складає більше 4 га. Цей історичний пам'ятник садово -паркової архітектури придбав державне значення, а також контактує з багатьма іншими ботанічними садами в усьому світі.
Рослинність розкинулася на трьох рівнях ландшафту ботанічного парку, які займають дві тераси над річкою і частину долини. Перепад рівня землі сягає 22 метри. Всі рослини розділені на окремі групи, в залежності від географії походження. Тут представлені унікальні види флори Кавказу, Америки, Китаю, Середньої Азії, Далекого Сходу і т.д. Загалом у цьому казковому місці можна помилуватися на майже 4 тисячі різних видів рослин.

Дегустація вин в селі Середньому
Винний погріб - с.СереднєВинні підвали в селищі Середньому, де витримує свої вина агропромислова фірма "Леанка" (дівчинка — з угорської), знаходяться під захистом ЮНЕСКО і входять у десятку найцінніших в Європі. Це найдовші — півтора кілометра — і найбільш розгалужені — п’ять підземних "вулиць" — пивниці діючої винарні. Знаходяться вони у Середнянській горі, під руїнами середньовічного замку… Спочатку підвали мали оборонне призначення. Пізніше виявилось, що туф — вулканічна порода, в якій вони були видовбані, — забезпечує ідеальні умови для дозрівання і зберігання вин…
Гостям пропонується цікава екскурсія, дегустація високоякісних середнянських марочних, десертних вин та, по замовленню, смажена картопля з шкварками та бринзою.
У фірмовому магазині можна придбати вино на розлив та в пляшках.

МАРШРУТ:
Виїзд з готелю «GOLDEN PALACE» смт. Дубове (06:00) – Ужгород (екскурсія в Ужгородському краєзнавчому музеї, музеї «Старе село», екскурсія в «Ботанічний сад») – с. Середнє (дегустація вин) - повернення у смт. Дубове готель «GOLDEN PALACE».

Контактна особа: Тетяна (тел. 0970453344)

Вартість туру для організованих груп:

К-сть осіб в групі:        5  /  7   /  10  / 15 /

Ціна з особи (грн.):  500 / 360/ 250 / 170/

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійне обслуговування на туристичних об'єктах.

У вартість не входить і додатково оплачується: вхідні квитки на туристичні об'єкти, харчування, дегустації.

 

 

Зверніть увагу!
Походи та екскурсії можуть відбуватися тільки на попереднє замовлення, за сприятливих погодніх умов, при наявності групи від 5 до 30 осіб. При цьому треба прийняти до уваги, що вартість на одну особу буде змінюватися в залежності від кількості учасників.

УСІ ПОХОДИ ТА ЕКСКУРСІЇ МОЖУТЬ ПРОВОДИТИСЯ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА БУДЬ ЯКУ ДАТУ, НА БУДЬ ЯКУ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ( ПОЧИНАЮЧИ ВІД ОДНІЄЇ ОСОБИ ). ПРИ ЦЬОМУ ВАРТІСТЬ ПОХОДУ ( ЕКСКУРСІЇ) З РОЗРАХУНКУ НА ОДНУ ОСОБУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОКРЕМО.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.