Back to Top
смт. Дубове, вул. Гагаріна 43, Тячівський р-н, Закарпатська обл.
Увійти

Вхід в особистий кабінет

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Екскурсія до Мукачева, Чинадієва та Косина

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Екскурсія в Мукачівський замок «Паланок»
Мукачевський замок6На південному заході сучасного Мукачева знаходиться унікальний та славетний замок «Паланок». Замок є цінною історичною та військово-архітектурною пам’яткою не лише Закарпаття, але й Європи. Паланок входить до п’ятірки найкращих замків такого типу, що збереглися у Європі.
Головну туристичну атракцію міста, замок Паланок, видно вже за кілька кілометрів до Мукачева. За фундамент-постамент йому править 68-метровий згаслий вулкан. Місто десь там, внизу, а форпост відкритий всім поглядам і вітрам, і лише за спиною, на півночі, піднімаються вулканічні Карпати. Він чимало бачив на своєму віку а нині вдивляється в Європу і власне минуле довжиною майже в тисячоліття. Паланок — непереможний і фотогенічний релікт Середньовіччя.

Екскурсія в Чинадіївський замок «Сент-Міклош»
cropped zEtSKSIKqgI
Чинаді́ївський за́мок (інша назва — Замок «Сент-Міклош») — пам'ятка архітектури XIV—XIX століть. Розташований у смт Чинадійово, що поблизу міста Мукачево Закарпатської області. 
Головний вхід до замку розташований з північного боку замку, на першому, відреставрованому, поверсі фортеці — шість кімнат і зала з великим вестибюлем. Тепер тут розташовані експозиції кельтської та скіфської культур, а також портрети усіх власників замку. Другий поверх схожий за плануванням — шість малих кімнат, велика зала і довгий коридор. Також у замку є декілька «таємних переходів» — подвійних стін, котрі господарі з радістю показують відвідувачам.

Відпочинок у "Косино"
pool6 1100
На території комплексу «Термальні води «Косино» розміщено сім басейнів, чотири з них - термальні.
Перші два - «Басейни-близнюки», саме з них почалася історія «Косино», коли в далекому 1988 році, при пошуках нафти в цьому регіоні, радянські геологи знайшли унікальну за своїм складом термальну воду. Слава про особливі цілющі води швидко розлетілась по всім куточкам Радянського союзу, згодом комплекс розбудовувся, але для багатьох наші «Близнюки» залишаються наулюбленішими басейнами в «Косино».
Красень «Смарагдовий басейн» частково заходить в «Королівську залу», де можна відпочити й перейти в сауни, душову, роздягальню, масажний кабінет чи магазин комплексу.
Великий басейн «Золотий Кран Здоров’я Косино» найвищий фонтан-ілюзія з термальною водою у світі! Схожі є в Європі та Америці, але наш суттєво їх перевершує і висотою, і площею. В ньому розмістилися чотири фонтана-джакузі з кавою, вином, пивом та палінкою (фруктовою горілкою).
Прісний басейн "H2O" з аква-баром та фонтаном «Великий гриб» за формою схожий на молекулу води. Його обирають всі, хто полюбляє веселий та запальний відпочинок, адже тут завжди можна вибрати коклейль за своїм смаком прямо не виходячі з басейну, зі стійки аква-бару.
Плавальний басейн на п’ять доріжок – великий прісний басейн для тих, хто любить багато плавати. Глибина його 130 см, довжина плавальних доріжок 25 метрів.
Дитячий басейн також наповнюється термальною водою, яка не отримує більше ніяких додаткових хімічних речовин для дезінфекції води, які можуть викликати алергічні реакції у діточок. Він обладнаний веселими гірками у вигляді восьминога, максимальна йогоглибина досягає всього 40 см.

МАРШРУТ:
Виїзд з готелю «GOLDEN PALACE» смт. Дубове (05:00) – Мукачево (екскурсія по замку) – Чинадієво (екскурсія по замку) – Косино (відпочинок у термальних водах) - повернення у смт. Дубове готель «GOLDEN PALACE».

Контактна особа: Тетяна (тел. 0970453344)

Вартість туру для організованих груп:

К-сть осіб в групі:       5    /   7   /  10  / 15 /

Ціна з особи (грн.):  480 / 350 / 240 / 165 /

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійне обслуговування на туристичних об'єктах.

У вартість не входить і додатково оплачується: вхідні квитки на туристичні об'єкти, харчування, дегустації.

Зверніть увагу!
Походи та екскурсії можуть відбуватися тільки на попереднє замовлення, за сприятливих погодніх умов, при наявності групи від 5 до 30 осіб. При цьому треба прийняти до уваги, що вартість на одну особу буде змінюватися в залежності від кількості учасників.

УСІ ПОХОДИ ТА ЕКСКУРСІЇ МОЖУТЬ ПРОВОДИТИСЯ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА БУДЬ ЯКУ ДАТУ, НА БУДЬ ЯКУ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ( ПОЧИНАЮЧИ ВІД ОДНІЄЇ ОСОБИ ). ПРИ ЦЬОМУ ВАРТІСТЬ ПОХОДУ ( ЕКСКУРСІЇ) З РОЗРАХУНКУ НА ОДНУ ОСОБУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОКРЕМО.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.